Dámské dopoledne – vstup pouze pro dámy

Oblíbené pražské saunové centrum Sauny Vltava přináší novinku – každou neděli dopoledne bude patřit pouze ženám. Zavedení „Dámských dopolední“ umožňuje ženám užít si relaxaci a pohodu v prostředí saun bez přítomnosti mužů. Tento speciální program probíhá každou neděli od 10:00 do 12:00, před běžnou otevírací dobou.

Proč „Dámské Dopoledne“?

V Saunách Vltava věříme, že každá žena si zaslouží čas jen pro sebe, prostor, kde může na chvíli zapomenout na každodenní stres a povinnosti. „Dámské Dopoledne“ je navrženo tak, aby poskytlo ideální prostředí pro relaxaci, regeneraci a klid.

Co můžete očekávat

Během „Dámských dopolední“ můžete využít všechny naše vnitřní sauny, včetně Bylinkové, Severské i Africké sauny. Je to ideální příležitost pro vyzkoušení různých typů saun a nalezení té, která Vám nejvíce vyhovuje.

K dispozici bude také naše Tepidárium, kde můžete relaxovat a uvolnit svaly ve vyhřívané místnosti. Tepidárium je také skvělé pro různé peelingy, které jsou k dostání na baru.

Závěr

„Dámské Dopoledne“ v Saunách Vltava je výjimečnou příležitostí pro všechny ženy, které hledají klid a relaxaci v příjemném prostředí. Přijďte si odpočinout od každodenního shonu a načerpat novou energii. Těšíme se na vás každou neděli ráno!