Masáže

Nabídka masáží

Masáže jsou opět v provozu! Zkrášlili jsme naši masérnu a přijali nové masérky. Můžete se tak těšit na klasické masáže jako například sportovní, relaxační nebo aromaterapeutickou. Připravili jsme také speciální masáž, které říkáme „Kancelářská“. Během této masáže se masérka zaměří na problematické partie těch, kteří mají sedavé zaměstnání. Všechny naše masérky hovoří česky a snadno se tak domluvíte co Vás trápí a jakou intezitu si přejete.

Hodinová masáž trvá skutečně 60 minut, proto se nedivte, že u nás masáže nemusí začínat v celou. Potřebujeme vždy pár minut na přípravu místnosti pro dalšího zákazníka. Před masáží doporučujeme navštívit saunu. U nás máte 30 minut zdarma a díky prohřátí svalstva budete uvolněnější a masáž bude mnohem efektivnější.

Pro rezervaci kontaktujte recepci na telefonu 734 698 868 nebo e-mailem info@saunyvltava.cz.

Sportovní masáž

Sportovní svalová masáž je založena na klasické masážní technice. Slouží k osvěžení a regeneraci svalstva, zlepšení metabolismu a napomáhá lepšímu krevnímu oběhu. Jedná se o typ sportovní masáže specificky určené k rychlému odstranění únavy.

Relaxační masáž tkání

Zklidňující, odpočinková masáž zaměřená na zklidnění celého těla i ducha. Relaxační masáž je prováděna řadou pomalých a jemných tahů.

Aromaterapeutická masáž

Hluboce relaxační masáž za použití 3 druhů kvalitních aromaterapeutických olejů s možností inhalace pro zklidnění celkového stavu těla a harmonie.

Těhotenská masáž

Masáž pro těhotné ženy, se provádí po ukončení 1. trimestru. Lehká technika, prováděná v leže na boku, zaměřená na změny svalové kondice celého těla, uvolnění svalů kolem páteře a případných otoků končetin. Slouží k navození celkové relaxace těla a uvolnění svalového napětí, vždy předem konzultace s terapeutem,

Foot masáž

Masáž dolních částí nohou pomocí akupresurních tlaků se zaměřením na oblast chodidel. Reflexologie, spojená s masáží od prstů nohou až ke kolenům speciálním olejem vede k odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou.

Kancelářská masáž

Sedávé zaměstnání? Pak je tato masáž pro Vás, je zaměřena na partii zad,šíje, trapézových svalů, dlaní a paží, unavených sedavým zaměstnáním u PC. Uvolňuje všechna problémová místa a navozuje pocit lehkosti a relaxace

Masáž obličeje a šíje

Hloubková masáž

Dětská masáž

Jemnější technika, přizpůsobená věku dítěte. Zaměřuje se na svalové partie namáhané sezením ve škole , nebo různými jinými aktivitami. Klade důraz na uvolnění svalových napětí v těle

Před masáží máte k dispozici 30 minut pobytu v saunách zdarma. Masáž je v délce 60 minut.

Pro rezervaci kontaktujte recepci na telefonu 734 698 868 nebo e-mailem info@saunyvltava.cz.