Masáže

Masáže pro Vás poskytujeme ve spolupráci se společností Eden’s Garden – špičkové thajské a filipínské masáže.

Nabídka masáží

Filipínská masáž

Unikátnost filipínské masáže spočívá v kombinaci masážních technik, akupresury a protahování – od prstů na nohou až ke kořínkům vlasů. Při masáži je aplikován kokosový olej.

Hloubková masáž tkání

Hloubková masáž je intenzivní a cílená technika. Pracuje se svaly a ostatními měkkými tkáněmi více do hloubky. Odstraňuje nebo zmírňuje bolesti svalového původu a pomáhá při omezeních hybnosti. Uplatňuje se zvláště tam, kde klasická masáž již nestačí. Hloubková masáž tkání se těší velké oblíbenosti v zahraničních salónech a regeneračních centrech.

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masáž spojuje prvky akupresury a jógy. Masérky pomocí prstů, loktů, kolen a chodidel kombinují akupresuru s protahováním. Při masáži se nepoužívá masážní olej.

Thajská olejová masáž

Kombinuje prvky tradiční thajské masáže s prvky z indické ajurvédy. Pomáhá při bolestech zad, rozproudí lymfatický systém a posiluje imunitu. Masážní olej je aplikován pouze na záda.

Relaxační olejová masáž

Relaxační olejová masáž představuje dokonalý prostředek k uvolnění a relaxaci. Obsahuje prvky klasické thajské masáže, ale i prvky indické ajurvédy, jedné z nejstarších léčebných metod na světě.

Aroma-terapeutická masáž

Relaxační aroma masáž je uvolňující masáž spojená s léčivým účinkem éterických olejů. Při masáži je celé tělo masírováno kvalitním vonným olejem, který si klient předem vybere. V nabídce máme levanduli, čokoládu, tea-tree, citronovou trávu a mandli.

Havajská masáž lomi-lomi

Při havajské masáži lomi-lomi se využívají speciální pohybové techniky, které mají díky své rytmice a provedení intenzivní terapeutický a relaxační účinek. Pohyby jsou pomalé, jako příliv a odliv na moři. Lomi-lomi stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, odstraňuje svalovou únavu, uvolňuje kloubní spojení a pomáhá detoxikaci organismu.

Těhotenská masáž

Masáž pro těhotné ulevuje bolestem zad a hlavy, pomáhá proti otokům končetin, nevolnostem a dalším těhotenským obtížím. Zabraňuje popraskání pokožky a vzniku strií. Přináší fyzické a psychické uvolnění. Studie ukázaly pozitivní vliv pravidelných masáží v těhotenství na průběh porodu.

Masáž lávovými kameny

Speciální hmaty kombinované s energií nahřátých lávových kamenů dokonale harmonizují tělo i mysl, zbavují napětí a navozují blažený, až meditativní stav.Teplo sálající z kamenů prostupuje do organizmu až 3 cm hluboko. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání a napomáhá ke správné funkci lymfatického systému.

Královská masáž

Královská masáž je výjimečná masáž, při níž se budete opravdu cítit jako král či královna. Jedná se o spojení klasické thajské masáže a filipínské masáže, s přikládáním teplých plátěných sáčků s bylinkami a kořením na místa, kterými proudí energie. Thajské bylinky a koření obsažené v sáčcích napomáhají k dokonalému uvolnění těla a k odbourání stresu.

Masáž „čtyř rukou“

Twin Oil masáž nebo také masáž „čtyř rukou“ je velmi intenzivní synchronní masáž dvěma masérkami současně. Tato metoda znásobuje účinek klasické thajské olejové masáže a mnohem účinněji tak odbourává svalové napětí a stres.

Dětská masáž

Relační dětská masáž má blahodárný účinek na svalovou soustavu, zlepšení pružnosti svalů a kloubů a koordinaci pohybů. Příznivě je ovlivněno také trávení a vyprazdňování, posiluje se dýchací, nervový a imunitní systém. Masáž je vhodná pro děti od 5 do 10 let.

Párová masáž

Přijďte si odpočinout ve dvou a nechte se hýčkat našimi masérkami spolu se svým partnerem nebo kamarádkou. Párová masáž je ideální způsob, jak si užít společný čas nebo se naladit na společný večer. Vy máte chuť na relaxační olejovou a Váš partner na tradiční thajskou? Nevadí! Každý z Vás si může vybrat jiný druh masáže.

Masáž zad a šíje

Masáž zad a šíje je vhodná zejména pro ty, které tráví většinu času u počítače a trápí je strnulost a bolest svalů v této oblasti. Při masáži je aplikován speciální olej, který pokožku zahřívá, prokrvuje, tlumí bolest, uvolňuje napětí a má antistresově účinky.Masáž je kombinací akupresurních technik včetně závěrečného protažení.

Reflexní masáž nohou

Masáž nohou ocení zejména ti, kteří v zaměstnání hodně stojí nebo chodí. Spočívá ve stimulaci reflexních bodů na chodidlech, masáži lýtek, namasírování chodidla a uvolnění jednotlivých prstů na nohou. Masáž působí na celé tělo a osvěží Vás.