Hammam

Hammam

Hammam procedura

V současné době není k dispozici.  Ale již brzy opět v nabídce.

Rituál Hammam je tradiční očistná procedura, která zahrnuje mytí, napařování, hloubkové čištění, peeling a masáž. Hammamy patří k dnes nejvyhledávanějším metodám očisty těla i mysli.

Hammam u nás v Eden’s Garden začíná v sauně. Sálavé teplo stimuluje pocení a rozšiřuje póry, kterými se z těla vyplavují toxiny. Čistí se tak i kůže, která se stává jemnější a pružnější. Odpočívá i vaše psychika. Pak vás obsluha (zvaná Tellak) pozve na rituální místo.

Co vás tam čeká?
Ulehnete na vyhřívané kamenné lůžko. Terapeut očistí celé vaše tělo speciální peelingovou rukavicí zvanou Kessa. Poté vás zahalí do bohaté mýdlové pěny, s jejíž pomocí vás důkladně omyje. Zároveň vás bude polévat a prohřívat teplou vodou. Pomocí peelingu odstraní povrchové odumřelé vrstvy kůže a nastaví vaše tělo i hlavu na důkladnou očistu a relax.

V závěru vás čeká ošetření speciálním solným peelingem s aroma olejem. Pak vás terapeut opláchne teplou vodou, a jste dokonale připraveni na masáž. Celý rituál doporučujeme ukončit dobrým nápojem, nejlépe tureckým čajem nebo domácí limonádou.

Doporučujeme:

  • Využijte nabídku jednorázového spodního prádla, případně si přineste vlastní plavky. Prádlo by mělo být co nejmenší, aby procedura proběhla na celém těle.

Obecné informace:

  • Intenzitu masáže si zvolte na recepci, upravit ji můžete i během samotné masáže.
  • Nejezte minimálně hodinu před masáží.
  • Doporučená návštěva – jednou týdně.

Rezervujte na recepci Saun Vltava – 734 698 868