Martin T.

Martin Tomandl

Martin T.

Martin se k saunování dostal přibližně ve 12 letech. Od té doby saunu navštěvuje pravidelně a stala se jedním z jeho nejoblíbenějších míst. Saunovým ceremoniálům se začal věnovat především díky tomu, že je sám  navštěvoval, doslova ho pohltily a postupem času v něm dozrávala myšlenka, že by si je sám chtěl vyzkoušet z druhé strany. Mávání s ručníkem se začal věnovat na podzim roku 2023 a svůj první ceremoniál si vyzkoušel v listopadu téhož roku.

Sám nejradši navštěvuje dynamické ceremoniály, které mají spoustu energie a tepla, a takové ceremoniály ho i nejvíce baví tvořit. Má velmi rád tóny rockové či filmové hudby, ale nebrání se ani jiným žánrům. Mezi jeho nejoblíbenější vůně patří citrusy a úplně nejradši má vavřín kubébový. Dále má v oblibě například eukalyptus, mátu, tea tree, různé dřeviny či hřebíček.

Je velkým milovníkem sportu. Dříve dělal závodně atletiku a poté silový trojboj. V současné době ho mimo saunu nejčastěji najdete na golfu, v posilovně nebo ho přistihnete při jiném sportu. Velmi ho naplňuje otužování a zdravý životní styl, biohacking, vědomá práce s dechem. Rád sleduje filmy a seriály, čte (především sci-fi, fantasy a seberozvojová literatura), poslouchá podcasty a audioknihy. Je velmi zvídavý. Baví ho šachy. Pracuje jako SAP analytik/konzultant.