Saunér Erik

Saunér Erik

Erik

Saunové ceremonie si zpočátku oblíbil jako návštěvník. Fascinovala ho komplexnost a efektivita pro uvolnění, prožitek, přeměnu a hlavně použití přírodních esencí v sauně.

Nyní jsou pro něj saunové ceremonie velkou vášní a životní náplní. Vnímá je jako spojení všech svých zájmů do jednoho uměleckého aktu s přínosem pro ostatní. Budete s ním zažívat stále hlubší a kvalitnější rituály, jelikož se ve všech směrech pořád aktivně rozvíjí.

Nejraději má kombinaci vykuřovadel, metliček, oleje ze stromů a bylinky v indiánském/lesním rytmu. Umí se ale vyladit na jakoukoliv vlnu a má moc rád i hluboce relaxační nebo pořádně dynamické ceremonie.

Mezi jeho další aktivity patří masáže, vedení skupinových lekcí/workshopů a různé pohybové, transformační nebo spirituální aktivity. Jde cestou zdravého, vědomého, a přirozeného bytí ve spojení s přírodou. Věnuje se otužování, práci s dechem, s rostlinami, vykuřovacím rituálům, muzikoterapii, jóga/strečink, cvičení, biohackingu, atd.

„Přijímám inspirace od indiánů žijících původním způsobem života v jejich tradicích. Jsem přesvědčený, že i my zde v centrální evropě máme v kořenech vzpomínky a můžeme se k nim vracet i pomocí těchto rituálů, pro harmoničtější život v souladu s matkou zemí.“