Saunér David

David Kraus

Santa Kraus

David je muž mnoha tváří. Miluje horko v sauně, ale i ledovou vodu při otužování a praktikování Wim Hof metody. Vloni se poprvé účastnil prosnicového Memoriálu Alfréda Nikodéma a dal si 100 m ve Vltavě při příjemných 3 stupních. A u nás pomáhá Honzovi při jeho Wim Hof workshopech.

Rád pořádně zatopí za zvuků rockové hudby, ale stejně rád vás nechá zrelaxovat při klasické hudbě, fantasy nebo muzikálových melodiích. Muzikály miluje, a rád si za nimi zaletí např. do Londýna, proto se ho nebojte zeptat na doporučení nejlepších muzikálů.

Mezi jeho nejoblíbenější vůně patří dřeviny a vykuřovadla, ale také rád zkouší nové kombinace esencí, čerstvých bylinek a také výluhů.

Celý život cestuje a věnuje se asijským uměním, což je mu inspirací. Má rád spontánní návštěvy evropských velkoměst, ale má za sebou i půlroční tréninkový pobyt na Okinavě nebo natáčení samurajského klipu v Japonsku. A tak s ním zažijete i speciální čajové, meditační či metličkové ceremoniály. A když budete mít štěstí, tak ho na ceremoniálu potkáte i v nějakém tom kostýmu.

Mezi jeho koníčky patří bojová umění, kterým se věnuje od svých 6 let. Nyní má na Praze 6 vlastní klub bojových umění Koryukan. Dále četba knih, deskové hry, LARP, ferraty a sport všeho druhu. Od těch známějších až po ty netradiční, jako například famfrpál, spikeball, bumperball, atd.